Aktuálny čas je Štv Mar 28, 2024 9:51 am

Všetky časy sú v GMT [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Potrebujeme internet?
PoslaťNapísal: Štv Feb 10, 2011 8:37 am 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str Aug 15, 2007 11:08 pm
Príspevky: 2476
Diskusia k článku http://www.rezbarstvo.sk/index.php?opti ... 2&Itemid=1 .


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Štv Feb 10, 2011 10:18 am 
Offline

Registrovaný: Sob Mar 22, 2008 7:48 pm
Príspevky: 72
Bydlisko: Svrčinovec
Veľmi dobrý článok a rozbor potreby prezentácie a reklamy. Mám záujem o umiestnenie osobnej webstránky z titulnej strany. Andrej , uvítal by som info o podmienkach a spôsobe zaveznej objednavky danej služby. Predbežne ma môžeš zaradiť do poradovníka.


Naposledy upravil robocyprich dňa Pia Feb 11, 2011 7:25 pm, celkovo upravené 1

Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Štv Feb 10, 2011 8:46 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str Aug 15, 2007 11:08 pm
Príspevky: 2476
robocyprich píše:
Veľmi dobrý článok a rozbor potreby prezentácie a reklamy. Mám záujem o umiestnenie osobnej webstránky z titulnej strany.Andrej , uvítal by som info o podmienkach a spôsobe zaveznej objednavky danej služby. Predbežne ma môžeš zaradiť doporadovníka.


Textové linky budú za 25,-€ za pol roka, alebo 40,-€za celý rok (to bude maximálne tých dvanásť). Pozícia bude v dolnej časti. V prípade textov je to lešie pre roboty a teda indexáciu, bannery sú zasa vhodnejšie pre ľudí. Prečo je to tak, neskôr vysvetlím. Cena bannerov bude 49,-€ na pol roka, alebo 69,-€ na celý rok (ale len pre služby rezbárov, alebo výtvarníkov - žiadny tovar). Bannery by boli v zobrazovacom pomere 1/3, čo znamená, že na jednom mieste by boli všetky tri, len by sa striedali pri kliknutí, alebo novej návšteve. No a pre firmy ktoré predávajú tovar, by boli vzhľadom na ponuky ktoré sú zväčša na štvrť roka možné tieto možnosti 59,-€ za tri mesiace, 98,-€ za pol roka, alebo 160,-€ na celý rok, taktiež v zobrazovacom pomere 1/3. Samozrejme, je možné zakúpenie aj celého zobrazenia, alebo 2/3, ale už bez ďalšieho zvýhodnenia. V tom cenníku to bude popísané lepšie. Banner síce cenu má, ale ešte sa upresní formát.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Sob Feb 12, 2011 9:24 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 7:17 am
Príspevky: 234
Bydlisko: Otín - Planá
Bez reklamy to nejde. A vlastní internetové stránky jsou dobrá prezentace vlastního umu. Náklady na jejich zhotovení a provozování mohou "sešplhat" až na 0 Kč (pokud nepočítám vlastní úsilí).
Mimochoderm vlastní stránky jsem rozšířil o anglickou jazykovou mutaci, abych mohl říci, že moji američané mi rozumějí. :wink: (z překladačů občas vylézají strašné věci)
Preferuji možnost ovlivňovat si své stránky sám, nebýt závislý na webových tvůrcích. Pokud bych někdy využil placených služeb, tak bych chtěl, abych je mohl ovlivňovat sám i potom.

Tady dochází k dalšímu kroku. Pokud mám pěkné webovky, ale neví se o nich, je to podobné, jako když něco umím a nedovedu to prodat.
Mám zájem o placenou reklamu na Rezbarstvu.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Potrebujeme internet?
PoslaťNapísal: Pia Aug 05, 2011 3:40 pm 
Offline

Registrovaný: Str Aug 03, 2011 12:59 am
Príspevky: 299
Bydlisko: Trenčín
Ak by nebol internet, osobne by som sa nebol dozvedel o tejto stránke a následne poučil o rezbárstve.
Kníh v kníhkupectvách je veľmi málo na tému rezbárstvo.
Takže s radosťou som sa registroval a dúfam, že sa veľa toho aj priučím. :roll:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Potrebujeme internet?
PoslaťNapísal: Ned Apr 08, 2012 12:19 pm 
Offline

Registrovaný: Str Aug 03, 2011 12:59 am
Príspevky: 299
Bydlisko: Trenčín
Ak by sme nemali k dispozícií Internet prevažná väčšina z nás, možná by sa asi nedozvedela o kráse rezbárstva.
Začiatočník, pokročilý alebo už známy umelec si príde na svoje.
Osobne by som viac privítal témy " ako na to. "
Reliéf, brúsenie dlát, samotná rezba..atď.
Pokiaľ som spozoroval pozorne, tieto témy sa už pripravujú. Ako som niečo podobné už navrhoval, osobne to privítam.
A o tom je tento " zázrak " Internet.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 

Všetky časy sú v GMT [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Minimal style was made by the DEVPPL/ThatBigForum crew.
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.


Bridge by mehdiplugins.com