Dotknúť sa, sadnúť si / Dotyky 2017

IMG_0051Dvadsiaty ročník výstavy Dotyky sa odohráva práve v týchto dňoch na nádvorí Starej radnice v Bratislave (počas celého augusta 2017).

Spolupráca Student Gallery Alojza Machaja z Plaveckého Štvrtku a Múzea Mesta Bratislava je krásnym príkladom dlhodobej spolupráce, ktorá „prežila“ vládu troch primátorov.

Čítať celý článok...
 
Dotazník: Prieskum o použití strojov pri tvarovom opracovaní dreva

IMG_0683.1V uplynulom polroku (prvá polovica roku 2017) bol urobený unikátny prieskum portálu Rezbárstvo.sk. Pretože bol využitý portál Rezbárstvo.sk a komunitne spriaznené weby, možno považovať výsledky za ozaj reprezentatívne pre cieľovú skupinu používateľov motorových píl, ktorou sú v tomto prípade spotrebitelia, ktorí používajú píly na tvarové opracovanie dreva (sochy). Respondentov bolo 40, priemerný vek je 37,1 roka, mužov odpovedalo 38 a ženy 2. Lokalizácia odpovedí pokrýva celé územie SR a ČR za predpokladu, že občan z uvedených republík nevyplnil dotazník mimo uvedené územie.

Čítať celý článok...
 
Brúska Holzstar NTS 251
IMG_2920Na internete je veľa užitočných informácií, no no čo sa týka produktov – veľmi často je pozornosť venovaná jednému, na úkor iných. A tak sa opakovane dozvedáme ako je onen výrobok vynikajúci a iné nestoja za nič, alebo ani neexistujú... Je to skutočne tak? Som presvedčený, že existujú aj iné alternatívy.
Čítať celý článok...
 
3D EXPO 2017 z pohľadu výtvarníka

IMG_5401Na májovú výstavu 3D EXPO v Prahe som išiel s dvomi očakávaniami. Prvým bolo vybrať z pomedzi aktuálnej ponuky najlepšie tlačové riešenia pre výtvarníkov, ktorí majú zameranie najmä na oblasť tvorby väčších sôch a objektov.

Druhým bolo nájsť skenovacie zariadenie, schopné skenovať tváre aj celé postavy a pokiaľ možno v tzv. „ručnom“ prevedení. Obe očakávania sa naplnili.

Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec »

Stránka 4 z 33

Vyberáme z článkov užívateľov

svetelsky-oltar-3.jpg
  rez-module-bottom
orlik

Odber noviniek

Top ponuka

Ponuka tovaruforcefetish.netforcefetish.net adultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria