Akú 3D tlačiareň?

IMG_4323Pri zaobstarávaní potrebných zariadení je celkom zásadným parametrom cena. Nekúpime predsa to, na čo nemáme. Niektorí si kupujú aj drahšie stroje a zariadenia so známym tvrdením, že nie sú tak bohatí, aby si kupovali lacné veci.

Čítať celý článok...
 
3D EXPO Bratislava 2018

IMG_4292V dňoch 30. novembra až 1. decembra sa uskutočnil tretí, ale inak prvý oficiálny ročník výstavy 3D EXPO v Stredisku kultúry Bratislava - Nové Mesto. Jednalo sa o najväčšiu špecializovanú výstavu 3D technológií na Slovensku. Výstava mala síce komornejší formát, čo na druhú stranu umožnilo celkom dobre posúdiť ponuky vystavovateľov a naplno sa venovať získavaniu dôležitých inormácií.

Čítať celý článok...
 
Kompresor v dielni

Screenshot_-_5__11Otázka na prvý pohľad mimo tému: Prečo je dôležité pracovné pohodlie? Dovolím si odpovedať: Na dosiahnutie tých najlepších výsledkov. Napríklad hodinár by celkom iste nedokázal pracovať s jemnou mechanikou v mraze. Aj na opracovanie dreva sú často kladené vyššie nároky.

Práce s motorovou pílou prebiehajú spravidla vonku. Môže tam byť príjemne, ale občas chladno, niekedy horúco, alebo vietor či dážď  a v zime mráz. Dokonca aj v prípade zastrešenia, ale inak otvoreného priestoru sú  v exteriéri premenlivé podmienky pre prácu s ktorými sa treba vyrovnať. A čo má kompresor spoločné s pohodlím? O tom je článok.

Čítať celý článok...
 
Nožnicový stan
sun_inventPracovný priestor je vzácny a najmä ak je krytý. Už preto, lebo nemôže byť kdekoľvek a má svoje prirodzené nároky. Zabezpečuje zázemie pre výkon práce, niekedy poskytuje príležitosť vidieť iným „ako sa to robí". Niekedy musí spĺňať niekoľko požiadaviek v úspornom, ľahko prenosnom, konštrukčne premyslenom, ale zato stabilnom prevedení. Takýmto výnimočným zariadením je aj stan. Čo by mal taký prenosný pracovný stan pre práce s motorovou pílou spĺňať?
Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec »

Stránka 2 z 33

Vyberáme z článkov užívateľov

svetelsky-oltar-1.jpg
  rez-module-bottom
orlik

Odber noviniek

Top ponuka

Ponuka tovaruforcefetish.netforcefetish.net adultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria