Materiály
Nástroje pro soustružení - 1. část (materiály) Tlačiť E-mail
vyroba_ocele Je to jedna z části výbavy na které se moc ušetřit nedá, neboť to co ušetříte na nástroji si oddřete při broušení - proto je lépe mít méně nástrojů, ale kvalitních a tvarově potřebných struhů, než kdovíjaké množství a druhů dlát pochybné kvality a líbivého vzezření.
Čítať celý článok...
 
Ako sa kradne v lesoch Tlačiť E-mail
 Sme radi, ak sa nám podarí za lacný peniaz získať kus materiálu. Aké sú však cesty dreva než sa dostane na náš pracovný stôl? Sú takí ľudia, ktorí "nemajú čo robiť" a tak strkajú prsty kam by nemali... Aktivisti, ktorí vidia veci príliš emotívne... Treba posudzovať objektívne a bez predsudkov... A máme tu predsa zákony...  Ale má to jednu chybu - častokrát sú na zlodejov krátke... (AI)
Čítať celý článok...
 
Čo sa dá nájsť v dreve Tlačiť E-mail
 Pri práci s drevom nás niekedy (nemilo) prekvapia zarastené  predmety. Možno vzikne dojem, že takáto vec je pri práci úplne výnimočná  a očakávanie takejto príhody nie je veľmi pravdepodobné. Nuž, to som si myslel niekedy aj ja. Časom som zistil, že takéto prípady sa stávajú častejšie ako by si človek pripustil a že sa nestávajú iba mne...


Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu1234DopreduKoniec »

Stránka 1 z 4
svetelsky-oltar-3.jpg
  rez-module-bottom
orlik

Odber noviniek

forcefetish.netforcefetish.net adultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria