Aktuality
Kurzy sochaře Adama Krhánka Tlačiť E-mail

Prostřednictvím řešení praktických příkladů, na základě Vašeho zaměření, se naučíte pokročilé postupy, vedoucí k vysoce profesionálním výstupům na poli 3D skenování, 3D tisku, organického a přesného technického modelování, texturování, virtuálních prezentací produktů, vizualizací a dalšího širokého spektra práce ve virtuálním prostoru. Můžete počítat s individuálním přístupem, záběrem čistě na pro Vás prospěšnou tématiku. Naučíte se několik softwarů, které jsou v kombinaci nejefektivnějším řešením 3D problematiky.

Čítať celý článok...
 
Akú 3D tlačiareň? Tlačiť E-mail

IMG_4323Pri zaobstarávaní potrebných zariadení je celkom zásadným parametrom cena. Nekúpime predsa to, na čo nemáme. Niektorí si kupujú aj drahšie stroje a zariadenia so známym tvrdením, že nie sú tak bohatí, aby si kupovali lacné veci.

Čítať celý článok...
 
Nožnicový stan Tlačiť E-mail
sun_inventPracovný priestor je vzácny a najmä ak je krytý. Už preto, lebo nemôže byť kdekoľvek a má svoje prirodzené nároky. Zabezpečuje zázemie pre výkon práce, niekedy poskytuje príležitosť vidieť iným „ako sa to robí". Niekedy musí spĺňať niekoľko požiadaviek v úspornom, ľahko prenosnom, konštrukčne premyslenom, ale zato stabilnom prevedení. Takýmto výnimočným zariadením je aj stan. Čo by mal taký prenosný pracovný stan pre práce s motorovou pílou spĺňať?
Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec »

Stránka 1 z 18