Aktuality
Kurzy sochaře Adama Krhánka Tlačiť E-mail

Prostřednictvím řešení praktických příkladů, na základě Vašeho zaměření, se naučíte pokročilé postupy, vedoucí k vysoce profesionálním výstupům na poli 3D skenování, 3D tisku, organického a přesného technického modelování, texturování, virtuálních prezentací produktů, vizualizací a dalšího širokého spektra práce ve virtuálním prostoru. Můžete počítat s individuálním přístupem, záběrem čistě na pro Vás prospěšnou tématiku. Naučíte se několik softwarů, které jsou v kombinaci nejefektivnějším řešením 3D problematiky.

Čítať celý článok...
 
Akú 3D tlačiareň? Tlačiť E-mail

IMG_4323Pri zaobstarávaní potrebných zariadení je celkom zásadným parametrom cena. Nekúpime predsa to, na čo nemáme. Niektorí si kupujú aj drahšie stroje a zariadenia so známym tvrdením, že nie sú tak bohatí, aby si kupovali lacné veci.

Čítať celý článok...
 
Nožnicový stan Tlačiť E-mail
sun_inventPracovný priestor je vzácny a najmä ak je krytý. Už preto, lebo nemôže byť kdekoľvek a má svoje prirodzené nároky. Zabezpečuje zázemie pre výkon práce, niekedy poskytuje príležitosť vidieť iným „ako sa to robí". Niekedy musí spĺňať niekoľko požiadaviek v úspornom, ľahko prenosnom, konštrukčne premyslenom, ale zato stabilnom prevedení. Takýmto výnimočným zariadením je aj stan. Čo by mal taký prenosný pracovný stan pre práce s motorovou pílou spĺňať?
Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec »

Stránka 1 z 18
svetelsky-oltar-2.jpg
  rez-module-bottom
orlik

Odber noviniek

forcefetish.netforcefetish.net adultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria