Aktuality


Na výstavisku v Brne Tlačiť E-mail

V dňoch 21. - 28. 3. 2010 sa konal komplex poľnohospodársko - lesníckych veľtrhov SILVA  REGINA, TECHAGRO, ANIMAL VETEX a Svetová výstava vývoja poľovníctva a rybárstva na Brnenskom výstavisku. Návštevnosť vysoko prevýšila stotisícovú hranicu.

Čítať celý článok...
 
Klamú nás predajcovia motorových píl? Tlačiť E-mail
 Iste  poznáte graficky pekne spracované letáky, veľmi často na kvalitnom kriedovom papieri s krátkymi informáciami o výrobkoch. Za pultom Vám poskytujú informácie predajcovia, ktorí sú prezentovaní ako odborne školený personál, najmä pokiaľ sa jedná o predajcov kvalitného značkového tovaru. Často ide o tovar, ktorý môže byť pre spotrebiteľa nebezpečný pri nevhodnom použití a manipulácii. V niektorých prípadoch môžu byť úrazy mimoriadne závažné, dokonca smrteľné.

Čítať celý článok...
 
Do dřeva řezané 17. – 19. 6. 2009 Tlačiť E-mail

Řezbářská škola:   17. – 19.června 2009, Přírodní areál Kunovice
Zahájení:                  17. června 2009 v 9.00 hodin
Autor setkání:         OS Kunovjan    
Lektor:                      Andrej Irša, Ladislav Sedláček

Čítať celý článok...
 
Jak se stát řezbářem... Tlačiť E-mail

Ve školním roce 2007/08 byl otevřen poprvé nový studijní maturitní obor Uměleckořemeslné zpracování dřeva - 82-51-L/007r na SOU Lesnickém ve Bzenci - Přívozu. Právě teď máte možnost rozhodnout o své budoucí profesi. Studium vybaví absolventy vědomostmi, které lze využít k vlastí živnosti, zaměstnání nebo pokračování na další škole, zejména výtvarného zaměření. Vybavenost učiliště s vlastním domovem mládeže v místě studia, poskytuje vhodné podmínky i pro žáky ze vzdálenějších regionů.

 

Čítať celý článok...
 
Jihočeši doma i v Evropě Tlačiť E-mail
 Rok 2008 se stal pro jihočeské betlemáře obzvláště rušným, neboť o jejich díla byl projeven zájem nejenom doma, ale také v zahraničí.
Nejvýznamnější domácí akcí je bezesporu již III. ročník mezinárodní soutěžní výstavy tvůrců betlémů „Nožík Tomáše Krýzy“, která proběhne od 22. listopadu 2008 do 6. ledna 2009 v Muzeu Jindřichohradecka. Na výstavě bude prezentována více jak dvacítka prací současných tvůrců betlémů z Čech, Moravy a Slovenska. Přihlášena jsou především díla ze dřeva.
 
 
 
 
Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec »

Stránka 7 z 14
adultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria