Aktuality


Sympózium Malacky Tlačiť E-mail
 V dňoch (20) 21 až 25.7. 2008 sa uskutočnil nultý ročník rezbárskeho sympózia v Malackách. Nultým ročníkom bol preto, lebo sa jednalo o previerku organizácie, potrieb a možností, ktoré budú základom oficiálneho prvého ročníka. Ani to však nie je úplne pravda, pretože Malacky už sympózium rezbárov v minulosti mali. Tentoraz sa však jednalo o organizačný počin iného organizátora a investora, i keď kolegiálne vzťahy tu predsa len sú.
 
 
 
 
 
 
Čítať celý článok...
 
Servisné centrum BOSCH v Mikulove Tlačiť E-mail
Do polovice roku 2007 bolo servisné centrum firmy BOSCH (BSC - Bosch Service Centrum) Prahe. Malo rozlohu približne 350 m² a slúžilo len pre servis výrobkov z ČR. Svojou kapacitou však nevyhovovalo potrebám firmy a bolo vybudované nové na ploche s rozlohou 3 000 m² v príhraničnom meste Mikulov (ČR).
Toto pracovisko je v súčasnosti najmodernejším servisným závodom firmy BOSCH vo svetovom meradle.

Čítať celý článok...
 
Úrazy Tlačiť E-mail
 „Ako sa ti to len mohlo stať?!!“ Takáto býva reakcia na obväz na ruke a nechápavý pohľad len dopĺňa otázku... „No ako. Len som takto...“ „A to si si nevedel dávať pozor, to ťa nenapadlo že bla, bla...“ S krížikom po funuse sú všetci múdri. Takéto reči máme asi tak radi, ako úraz samotný. Začína to celkom nevinne.
 
 


Čítať celý článok...
 
Súťaž pre seniorov Tlačiť E-mail
 Súťaž pre umelcov seniorského veku nad 45 rokov vyhlásila redakcia portálu www.senior.sk s partnerom www.umeleckediela.sk pre podnietenie tvorivosti a zviditeľnenie tvorby staršej generácie. Od 1.4.2008 sa môžu záujemcovia o prezentáciu svojej umeleckej tvorby v odbore kresba, maľba, grafika, 3D objekty a fotografia bezplatne zaregistorovať do súťaže.
 
Čítať celý článok...
 
Pozvanie na Kvetinové dni v Kátove 10.5.2008 Tlačiť E-mail
 Kvetinové dni v Kátove vznikli pred ôsmimi rokmi z iniciatívy miestnych nadšencov s cieľom oživiť kultúrne dianie v obci a regióne. Podujatie trvá len jeden deň. Pôvodne sa jednalo o zámer dvojdňového podujatia a u zaužívaného pracovného názvu sa už zostalo. Výsledkom je, že je tak  celá prípravná práca sústredená do jedného dňa. Veľký dôraz je kladený na širšiu ponuku podujatí, aby si každý návštevník našiel to „svoje“.
 
 
 
 
 
Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec »

Stránka 9 z 14
adultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria