Aktuality


Polyuretánové expanzívne lepidlo Tlačiť E-mail

Sample ImageSample ImagePolyuretánové expanzívne lepidlo nie je až takou novinkou, ale v bežnej ponuke predajcov ešte stále chýba. Má obdobné vlastnosti ako stavebná polyuretánová pena, vypeňovanie však nie je až také výrazné. Lepidlo je vhodné nielen na lepenie, ale aj vypĺňanie škár prasknutého dreva. Je mimoriadne vhodné na lepenie mokrého dreva a výrobkov pre exteriér. Je však nutná úprava pretmelením povrchovej vrstvy, pretože PU pena nie je odolná voči UV žiareniu. Pri vypĺňaní väčších puklín v dreve doporučujem použitie dreveného špánu na ktorý je obojstranne nanesené lepidlo. Špán vsadíme do pukliny a po zatvrdnutí zarežeme, alebo zabrúsime. Lepidlo sa ponúka už v niekoľkých obaloch (podla použitia), ale všetky sú označené kategóriou D4.

 

 
STIHL Tlačiť E-mail

Tento nástroj je špeciálnym nástavcom na motorové píly STIHL. Pracovným nástrojom je vlastne fréza s nastaviteľnými nožmi na duralovom nosnom telese, ktoré je poháňané reťazou píly. Kryt chráni pred kontaktom s reťazou a je na ňom pripevnená rukoväť pre ľavú ruku. Nástroj má masívny úber materiálu, ale povrch je po opracovaní  veľmi hrubý a tak je nutné ďalšie opracovanie. Nevýhodou je, že nie je v bežnej ponuke (ani katalógovej) a ak vám predajca bude tvrdiť že sa niečo také nevyrába, odkážte ho na tieto stránky.

Sample Image Sample Image

 
ARBORTECH Pty Ltd Tlačiť E-mail
Sample Image Zaujímavé výrobky má v ponuke austrálska firma ARBORTECH Pty Ltd. Bobužiaľ u nás v ponuke nie su, podľa neoverených informácií sú dostať v špecializovaných predajniach v Nemecku, Rakúsku, Francúzsku... Pre podrobejšie informácie kliknite na obrázok vľavo a dostanete sa na ponuku výrobcu.
 
 
Špeciálne lišty Tlačiť E-mail
Sample Image Špeciálne lišty určené najmä výtvarníkom. Vyznačujú sa zmenšením hrotu píly až pod úroveň dolárovej mince. Je tak maximálne znížené riziko spätného vrhu, dajú sa lepšie vypracovať detaily diela.

Pre podrobejšie informácie kliknite na obrázok vľavo a dostanete sa na ponuku výrobcu.
 
« ZačiatokDozadu11121314DopreduKoniec »

Stránka 14 z 14
forcefetish.netforcefetish.net adultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria